languages
menu

TENERIFE KOMPASSI SAARETUURIDE...

... sammasteks on vaatamisväärsused, mida külastamata on patt Tenerifelt ära minna. Nendeks on saare keskel kõrguv El Teide vulkaan, Los Gigantese kaljude vahele peidetud Masca ehk «piraadi» küla samanimelises orus, La Orotava linn oma kanaaride arhitektuuri tippnäidetega ja viimaks saare idarannikul asetsev Candelaria linnake, mille keskväljakul asuvas basiilikas on varjul kanaaride kaitsepühak Candelaria Neitsi (ka musta madonnana tuntuks saanud), kelle rahu valvavad ookeni kaldale rivistatud saare viimaste kuningate pronkskujud. Eestikeelseid saaretuure korraldatakse oktoobrist kuni aprillikuuni.

Tuurist lähemalt.

Broneeri Tenerife Kompassi saaretuur!

BARCELONA LINNATUUR MIHKLIGA!

Tahad põgeneda Eestimaa külma talve, jaheda kevade või sajuse suve eest? Kuid kuhu? Ikka Tenerifele! Sageli lennatakse Tenerifele aga just Barcelona kaudu. Miks siis mitte võtta aeg maha ja peatuda paar-kolm päevagi ka Barcelonas ning nautida Mihkli sisukat linnatuuri.

Tuurist lähemalt!

 

EESTI SAUN OOKEANI KALDAL!

Broneeri saunapakett!

 

Jälgi meid Facebookis!

 

On hea teada, et lisaks rannas lesimisele pakub Tenerife mitmeid erinevaid võimalusi meeldejääva puhkuse veetmiseks. Küsi meilt ja aitame sinu puhkuse sisustada: info@tenerifesiesta.com.

Tutvu meie pakutava melelahutusega!

 

Loe lisa meie pakutavatest ookeanireisidest!

 

Broneeri eksklusiivne jahisõit ühendatud sukeldumisega!


Huvitavat

Saarest

Huvitavat

Kinnisvara Tenerifel 

 

 

 

 

galleryapart

© 2012-2021 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.