languages
menu

 

galleryapart

 

 

 

Kolmetoaline apartement Poseidon

Hind alates 85 eurot / öö*

 

Majutus kuni neljale

Pindala

85 m2

Tube

3

Terrass/aed

20 m2

 

TV
Külmik
Üheinimese voodid
Kaheinimese voodi
Köök komplekteeritud
Dušš

 

 

 

Kolmetoalise bungalo ehk kahe magamistoaga duplex-puhkusekorteri asukoht on parim, mida saare lõunarannikul võib soovida - ookeani esimene liin, Puerto Coloni jahisadama vahetus läheduses. Tegemist on prestiižse piirkonnaga ja majutus on vaid paar minutit jalutada lähimast supelrannast. Kompleksi lähedusest leiab kauplused, kohvikud-baarid ja restoranid ning ka San Eugenio ostukeskuse koos lõunaranniku soodsaimate hindadega supermarketiga Mercadona. Bungalo-apartemendis on avar elutuba pääsuga ookeanivaatega terrassile, täielikult komplekteeritud köögiosa ja kaks magamistuba - neist ühest pääseb puhkusekorteri teisele, muruplatsiga haljastatud terrassile. Ühes magamistoas on kaks üheinimese voodit ja teises üks kaheinimese voodi. Pesuruume on apartemendis kaks. Kompleksis on muuhulgas soojendusega bassein.

* Hind sõltub hooajast, inimeste arvust ja majutusperioodi pikkusest.


 

Show
Chris (United Kingdom)
Excellent location within minutes of restaurants, bars, supermarkets and the beach. The apartment is spacious with excellent facilities and the pool area and pool restaurant were fantastic.

Puhkusemajutused | Üürikorterid | Hotellid | Tenerife | Kanaari saared

TENERIFESIESTA.COM on pikima ajalooga ja suurim eestikeelne puhkusemajutuse pakkuja Tenerifel. Meie majutusvalik on väga lai, mistõttu on päringus alati asjakohane märkida ära soovitud periood, inimeste arv ja soovitud piirkond, et oskaksime pakkumises paremini orienteeruda. Kui aga leiate meelepärase puhkusemajutuse ülaltoodud galeriist, siis broneerimiseks TÄITKE PALUN PÄRINGU VORM JA SAATKE SEE MEIL! Võite SAATA MAJUTUSPÄRINGU KA EMAILI TEEL (info@tenerifesiesta.com). Olgu ka mainitud, et pakume puhkusemajutust Tenerife lõunarannikul ainult populaarseimates kuurortides.
Broneeringu saab teha vaid isik, kes on vähemalt 18-aastane. Juhime tähelepanu sellele, et majutustele märgitud hinnad on ALATES hinnad. Lõplik hind sõltub HOOAJAST, INIMESTE ARVUST ja ka MAJUTUSPERIOODI PIKKUSEST - seega küsige meilt konkreetset pakkumist! Broneerimisel palume reserveeringu kinnituseks tasuda 30-60% ettemaksu ülekandega pangakontole. Arve ja juhised maksmise kohta saadetakse teie e-mailile. Ülejäänu tasutakse võtmete üleandmisel sularahas kohapeal või hiljemalt kuni kolm päeva enne reisi pangaülekandega. Villade ja kallimate apartementide rentimisel lisandub deposiit, mis tasutakse saabumisel ja lahkumisel tagastatakse. Check-in- ja Check-out - aeg kokkuleppel.

Broneering on võimalik tühistada hiljemalt 30 päeva enne reisi. Sellisel juhul tagastatakse reserveerimise kinnituseks tasutud ettemaks kogu ulatuses.

Suhtugem puhkusemajutuses olevasse varasse heaperemehelikult ja kuigi "kõige eest on makstud", olgem sellele vaatamata loodussõbralikud ning säästkem vett ja elektrit. Suitsetagem rõdul või terrassil.

WiFi internetiühendus.

© 2012-2021 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.