languages
menu

 

galleryapart

 

 

 

Puhkusekorterid Lõuna-Tenerifel

Hind alates 55 eurot / öö*

 

Majutus neljale

Pindala

erinev

Tube

2-3

Terrass

6-13 m2

 

TV
Külmik
Üheinimese voodid
Kaheinimese voodid
Köök komplekteeritud
Vann ja dušš Parkimisvõimalus

 

 

 

Puhkusekompleks asub Tenerife lõunarannikul Callao Salvajes, Playa de las Americasest 10-15-minutilise autosõidu kaugusel. Väike ja rahulik kuurortlinnake on eriti sobiv perepuhkuse veetmiseks. Baarid, restoranid ja kauplused on vahetus läheduses ja mereranda jalutab kõigest mõne minutiga. Kompleksis on erineva suurusega kortereid - nii kahe- kui kolmetoalisi. Kõigis neis on köök komplekteeritud. Ka on rõdu kõigis korterites, neist osades vaatega ookeanile ja La Gomera saarele. Kompleksis on kaks basseini, teine neist lastele. Majutustes on TV, pliit, pesumasin, külmutuskapp, elektriline veekeedu kann, mikroahi jne. Callao Salvaje puhkusepiirkond on viimasel ajal populaarsust kogunud Skandinaaviast pärit turistide hulgas.

* Hind sõltub hooajast ja inimeste arvust.


Puhkusemajutused | Üürikorterid | Hotellid | Tenerife | Kanaari saared

TENERIFESIESTA.COM on pikima ajalooga ja suurimaid eestikeelne puhkusemajutuse pakkujaid Tenerifel. Meie majutusvalik on väga lai, mistõttu on päringus alati asjakohane märkida ära soovitud periood, inimeste arv ja soovitud piirkond, et oskaksime pakkumises paremini orienteeruda. Kui aga leiate meelepärase puhkusemajutuse ülaltoodud galeriist, siis broneerimiseks TÄITKE PALUN PÄRINGU VORM JA SAATKE SEE MEILE! Võite SAATA MAJUTUSPÄRINGU KA EMAILI TEEL (info@tenerifesiesta.com). Olgu ka mainitud, et pakume puhkusemajutust Tenerife lõunarannikul ainult populaarseimates ja kesksemates kuurortides.

Broneeringu saab teha vaid isik, kes on vähemalt 18-aastane. Juhime tähelepanu sellele, et majutustele märgitud hinnad on ALATES hinnad. Lõplik hind sõltub HOOAJAST, INIMESTE ARVUST ja ka MAJUTUSPERIOODI PIKKUSEST - seega küsige meilt konkreetset pakkumist! Broneerimisel palume reserveeringu kinnituseks tasuda 30-50% ettemaksu ülekandega pangakontole. Arve ja juhised maksmise kohta saadetakse teie e-mailile. Ülejäänu tasutakse võtmete üleandmisel sularahas kohapeal või enne saabumist pangaülekandega. Villade ja kallimate apartementide rentimisel lisandub deposiit, mis tasutakse saabumisel ja lahkumisel tagastatakse. Check-in- ja Check-out - aeg kokkuleppel.

Lühiajalise puhkusemajutuse broneering on võimalik tühistada hiljemalt 30 päeva enne broneeritud perioodi algust. Sellisel juhul tagastatakse reserveerimise kinnituseks tasutud ettemaks kogu ulatuses.

Suhtugem puhkusemajutuses olevasse varasse heaperemehelikult ja kuigi "kõige eest on makstud", olgem sellele vaatamata loodussõbralikud ning säästkem vett ja elektrit. Suitsetagem rõdul või terrassil.

WiFi lisatasu eest.


© 2012-2023 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.