languages
menu

 

galleryapart

 

 

 

Puhkusekorterid Lõuna-Tenerifel

Hind alates 55 eurot / öö*

 

Majutus neljale

Pindala

erinev

Tube

2-3

Terrass

6-13 m2

 

TV
Külmik
Üheinimese voodid
Kaheinimese voodid
Köök komplekteeritud
Vann ja dušš Parkimisvõimalus

 

 

 

Puhkusekompleks asub Tenerife lõunarannikul Callao Salvajes, Playa de las Americasest 10-15-minutilise autosõidu kaugusel. Väike ja rahulik kuurortlinnake on eriti sobiv perepuhkuse veetmiseks. Baarid, restoranid ja kauplused on vahetus läheduses ja mereranda jalutab kõigest mõne minutiga. Kompleksis on erineva suurusega kortereid - nii kahe- kui kolmetoalisi. Kõigis neis on köök komplekteeritud. Ka on rõdu kõigis korterites, neist osades vaatega ookeanile ja La Gomera saarele. Kompleksis on kaks basseini, teine neist lastele. Majutustes on TV, pliit, pesumasin, külmutuskapp, elektriline veekeedu kann, mikroahi jne. Callao Salvaje puhkusepiirkond on viimasel ajal populaarsust kogunud Skandinaaviast pärit turistide hulgas.

* Hind sõltub hooajast ja inimeste arvust.


Puhkusemajutused | Üürikorterid | Hotellid | Tenerife | Kanaari saared

Meelepärase puhkusemajutuse broneerimiseks saada meile päring või tee seda e-posti (info@tenerifesiesta.com) teel. Broneeringu saab teha vaid isik, kes on vähemalt 18-aastane. Juhime tähelepanu sellele, et majutusele märgitud hind on ALATES. Lõplik hind sõltub HOOAJAST, INIMESTE ARVUST ja ka MAJUTUSPERIOODI PIKKUSEST - seega küsige meilt konkreetset pakkumist! Broneerimisel palume reserveeringu kinnituseks tasuda 30-60% ettemaksu ülekandega pangakontole. Arve ja juhised maksmise kohta saadetakse teie e-mailile. Ülejäänu tasutakse võtmete üleandmisel sularahas kohapeal või enne reisi pangaülekandega. Villade ja kallimate apartementide rentimisel lisandub deposiit, mis tasutakse saabumisel ja lahkumisel tagastatakse. Check-in- ja Check-out - aeg kokkuleppel.

Suhtugem puhkusemajutuses olevasse varasse heaperemehelikult ja kuigi "kõige eest on makstud", olgem sellele vaatamata loodussõbralikud ning säästkem vett ja elektrit. Suitsetagem rõdul või terrassil.

WiFi lisatasu eest.


© 2012-2017 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.