languages
menu

 

 

 

Kodune bungalo-majutus Las Americases

Hind alates 69 eurot / öö*

 

Majutus kuni kuuele

Pindala

76 m2

Tube

4

Terrass

aed

 

TV
Külmik
Köök komplekteeritud
Üheinimese voodid, diivan, lisavoodi
Kaheinimese voodi
Vann, dušš ja bidee Parkimisvõimalus

 

 

 

Bungalow-tüüpi privaatse aiaga majutuse asukoht on puhkamiseks ideaalne - Playa de las Americase keskuses. Kompleks on privaatne ja vaikne. Majutus koosneb elutoast, söögitoast, kahest magamistoast ja eraldiseisvast köögist, mis on täielikult komplekteeritud. Majutuses on üks vanniga pesuruum. Kompleksist ei jää kaugele Playa de las Americase bussijaam Guaguas ning San Eugenio ostukeskusesse, kust leiate ka saare soodsaimate hindadega supermarketi Mercadona, jalutab vaid 15 minutiga. Maitsekalt haljastatud kompleksis on bassein. Elutoast pääseb aeda ning Playa de las Americase soosituimast supelrannast Playa de Troya jääb kompleks vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusele.

* Hind sõltub hooajast ja inimeste arvust.


Puhkusemajutused | Üürikorterid | Hotellid | Tenerife | Kanaari saared

Meelepärase puhkusemajutuse broneerimiseks saada meile päring või tee seda e-posti (info@tenerifesiesta.com) teel. Broneeringu saab teha vaid isik, kes on vähemalt 18-aastane. Juhime tähelepanu sellele, et majutusele märgitud hind on ALATES. Lõplik hind sõltub HOOAJAST, INIMESTE ARVUST ja ka MAJUTUSPERIOODI PIKKUSEST - seega küsige meilt konkreetset pakkumist! Broneerimisel palume reserveeringu kinnituseks tasuda 30-60% ettemaksu ülekandega pangakontole. Arve ja juhised maksmise kohta saadetakse teie e-mailile. Ülejäänu tasutakse võtmete üleandmisel sularahas kohapeal või enne reisi pangaülekandega. Villade ja kallimate apartementide rentimisel lisandub deposiit, mis tasutakse saabumisel ja lahkumisel tagastatakse. Check-in- ja Check-out - aeg kokkuleppel.

Suhtugem puhkusemajutuses olevasse varasse heaperemehelikult ja kuigi "kõige eest on makstud", olgem sellele vaatamata loodussõbralikud ning säästkem vett ja elektrit. Suitsetagem rõdul või terrassil.

WiFi-internetiühenduse saate osta kohapeal / SIM-kaart.

 

galleryapart

© 2012-2017 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.