languages
menu

 

galleryapart

 

 

 

Benimar apartement

Hind alates 69 eurot / öö*

 

Majutus kuni kuuele

Pindala

75 m2

Tube

3

Terrass

12 m2

TV
Külmik
Köök komplekteeritud
Üheinimese voodid
Lahtikäiv diivan
Dušš ja jacuzzi Parkimisvõimalus

 

 

Benimar-kompleks asub Fañabe keskuses, 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel piirkonna kaunimast supelrannast, eliitse El Duque rannani on vaid 500 meetrit. Ookeanipromenaadilt leiab erinevaid kauplusi ja restorane-baare ning kaugel pole ka golfiväljak. Kahe basseiniga (üks neist soojendatav) majutuskompleks ehitati aastal 1998 ja sai kiiresti tuntuks kui suurepärase asukohaga rahulik puhkusepaik. Apartemendis on kaks magamistuba ning kaks pesuruumi - üks duši ja teine jacuzziga. Elutoas on lahtikäiv sohva, kuhu saab paigutada veel kaks külalist. Komplekteeritud köögis on kõik vajalik pikemakski puhkuseks.

 

* Hind sõltub hooajast ja inimeste arvust.


Puhkusemajutused | Üürikorterid | Hotellid | Tenerife | Kanaari saared

Meelepärase puhkusemajutuse broneerimiseks saada meile päring või tee seda e-posti (info@tenerifesiesta.com) teel. Broneeringu saab teha vaid isik, kes on vähemalt 18-aastane. Juhime tähelepanu sellele, et majutusele märgitud hind on ALATES. Lõplik hind sõltub HOOAJAST, INIMESTE ARVUST ja ka MAJUTUSPERIOODI PIKKUSEST - seega küsige meilt konkreetset pakkumist! Broneerimisel palume reserveeringu kinnituseks tasuda 30-60% ettemaksu ülekandega pangakontole. Arve ja juhised maksmise kohta saadetakse teie e-mailile. Ülejäänu tasutakse võtmete üleandmisel sularahas kohapeal või enne reisi pangaülekandega. Villade ja kallimate apartementide rentimisel lisandub deposiit, mis tasutakse saabumisel ja lahkumisel tagastatakse. Check-in- ja Check-out - aeg kokkuleppel.

Suhtugem puhkusemajutuses olevasse varasse heaperemehelikult ja kuigi "kõige eest on makstud", olgem sellele vaatamata loodussõbralikud ning säästkem vett ja elektrit. Suitsetagem rõdul või terrassil.

WiFi saab tellida kohapeal (1 päev - 6 eurot, 1 nädal - 20 eurot, 13 päeva - 28 eurot, 30 päeva - 40 eurot.)


© 2012-2017 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.