languages
menu

 

galleryapart

 

 

 

Puhkusekorterid Sunset

Hind alates 49 eurot / öö*

 

Majutus kuni viiele

Pindala

erinev

Tube

2-3

Terrass

6-10 m2

 

TV
Külmik
Üheinimese voodid
Kaheinimese voodid
Köök komplekteeritud
Vann ja dušš Parkimisvõimalus

 

 

 

Sunset puhkusekompleks asub Playa de las Americasest 10-15-minutilise autosõidu kaugusel. Väike ja rahulik kuurortlinnake Callao Salvaje on eriti sobiv perepuhkuse veetmiseks. Baarid, restoranid ja kauplused on vahetus läheduses ja mereranda jalutab kõigest mõne minutiga. Kompleksis on erineva suurusega kortereid - nii kahe- kui kolmetoalisi. Kõigis neis on köök komplekteeritud. Ka on rõdu kõigis korterites, neist osades vaatega ookeanile. Kompleksis on bassein. Majutustes on TV, pliit küpsetusahjuga, pesumasin, külmutuskapp, mikroahi jne. Kahetoaliste korterite hinnad algavad 49-st ja kolmetoaliste hinnad alates 59-st eurost öö. Callao Salvaje puhkusepiirkond on viimasel ajal populaarsust kogunud Skandinaaviast pärit turistide hulgas.

* Hind sõltub hooajast ja inimeste arvust.


Show
Jane and Mark (UK)
We stayed 10 nights at Sunset apartment and loved it! Nice apartment closed to the beach and good price. The weather was warm and wonderful quiet beach. Perfect Holiday!
Thank you all very much!


Meelepärase puhkusemajutuse broneerimiseks saada meile päring või tee seda e-posti (info@tenerifesiesta.com) või telefoni (+34 648 525024) teel. Broneeringu saab teha vaid isik, kes on vähemalt 18-aastane. Reserveeringu kinnituseks palume tasuda 30-60% ettemaksu ülekandega pangakontole. Arve ja juhised maksmise kohta saadetakse e-mailile. Reserveerimistasu suurus sõltub konkreetsest puhkusemajutusest ja hooajast. Ülejäänud tasutakse võtmete üleandmisel sularahas kohapeal. Villade rentimisel lisandub deposiit, mis tasutakse saabumisel ja lahkumisel tagastatakse. Check-in- ja Check-out - aeg kokkuleppel.

Suhtugem puhkusemajutuses olevasse varasse heaperemehelikult ja kuigi "kõige eest on makstud", olgem sellele vaatamata loodussõbralikud ning säästkem vett ja elektrit. Suitsetagem rõdul või terrassil.

WiFi lisatasu eest (SIM-kaart).

© 2012-2023 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.