languages
menu

 

galleryapart

 

 

 

Kahe magamistoaga shikk majutus

Hind alates 69 eurot / öö*

 

Majutus kuni kuuele

Pindala

75 m2

Tube

3

Terrass

12 m2

TV
Külmik
Köök komplekteeritud
Üheinimese voodid
Lahtikäiv diivan
Dušš ja jacuzzi Parkimisvõimalus

 

 

Benimar-kompleks asub Fañabe keskuses, 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel piirkonna kaunimast supelrannast. Eliitse El Duque rannani on vaid 500 meetrit. Ookeanipromenaadilt leiab erinevaid kauplusi ja restorane-baare ning kaugel pole ka golfiväljakud. Kahe basseiniga (üks neist soojendatav) majutuskompleks ehitati aastal 1998 ja sai kiiresti tuntuks kui suurepärase asukohaga ja samas rahulik puhkusepaik. Apartemendis on kaks magamistuba ning kaks pesuruumi - üks duši ja teine jacuzziga. Elutoas on lahtikäiv sohva, seetõttu on võimalik majutada neljale lisaks veel kaks külalist. Pakutav shikk puhkusemajutus sobib kindlasti suurepäraselt ka kogu-pere-puhkuseks. Komplekteeritud köögis on kõik vajalik ka pikemaks puhkuseks.

 

* Hind sõltub hooajast ja inimeste arvust.


Puhkusemajutused | Üürikorterid | Hotellid | Tenerife | Kanaari saared

TENERIFESIESTA.COM on pikima ajalooga ja suurimaid eestikeelne puhkusemajutuse pakkujaid Tenerifel. Meie majutusvalik on väga lai, mistõttu on päringus alati asjakohane märkida ära soovitud periood, inimeste arv ja soovitud piirkond, et oskaksime pakkumises paremini orienteeruda. Kui aga leiate meelepärase puhkusemajutuse ülaltoodud galeriist, siis broneerimiseks TÄITKE PALUN PÄRINGU VORM JA SAATKE SEE MEILE! Võite SAATA MAJUTUSPÄRINGU KA EMAILI TEEL (info@tenerifesiesta.com). Olgu ka mainitud, et pakume puhkusemajutust Tenerife lõunarannikul ainult populaarseimates ja kesksemates kuurortides.

Broneeringu saab teha vaid isik, kes on vähemalt 18-aastane. Juhime tähelepanu sellele, et majutustele märgitud hinnad on ALATES hinnad. Lõplik hind sõltub HOOAJAST, INIMESTE ARVUST ja ka MAJUTUSPERIOODI PIKKUSEST - seega küsige meilt konkreetset pakkumist! Broneerimisel palume reserveeringu kinnituseks tasuda 30-50% ettemaksu ülekandega pangakontole. Arve ja juhised maksmise kohta saadetakse teie e-mailile. Ülejäänu tasutakse võtmete üleandmisel sularahas kohapeal või enne saabumist pangaülekandega. Villade ja kallimate apartementide rentimisel lisandub deposiit, mis tasutakse saabumisel ja lahkumisel tagastatakse. Check-in- ja Check-out - aeg kokkuleppel.

Lühiajalise puhkusemajutuse broneering on võimalik tühistada hiljemalt 30 päeva enne broneeritud perioodi algust. Sellisel juhul tagastatakse reserveerimise kinnituseks tasutud ettemaks kogu ulatuses.

Suhtugem puhkusemajutuses olevasse varasse heaperemehelikult ja kuigi "kõige eest on makstud", olgem sellele vaatamata loodussõbralikud ning säästkem vett ja elektrit. Suitsetagem rõdul või terrassil.

WiFi lisatasu eest.


© 2012-2023 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.