languages
menu

 

galleryapart

 

 

 

Villamajutus lõunarannikul

Hind alates 1790 eurot / nädal*

 

Majutus kuni kümnele

Pindala

300 m2

Magamistube

5

Terrass/kogu maa-ala

1500 m2

 

TV
Külmik
Kaheinimese voodid
Köök komplekteeritud
Dušš ja vann
Parkimisvõimalus

 

 

 

Modernne villa asub kaunis kohas, ajalooliselt tähendusrikkas piirkonnas - Candelarias. Majutuses on viis magamistuba, mis võimaldavad majutada kuni 10 inimest. Pesuruume on villas ühtekokku 3. Suur köök ja avar elutuba. Teie käsutuses on lisaks privaatsele (PS! soolavee) basseinile ka tenniseväljak. Terrassilt-basseinialalt avaneb lummav panoraamvaade Atlandi ookeanile ja mägedele. Piirkond on vaikne ja rahulik, mistõttu sobib ideaalselt lõdvestavaks puhkuseks nii suuremale seltskonnale kui peredele. Kauplused ja restoranid samas ei ole kuigi kaugel. Hea keskse asukoha tõttu ei jää kaugele ka pealinn Santa Cruz (20 min.), lõuna- ja põhjalennujaam (30 min.) ja tuntud atraktsioonidest Siam Park ja Loro Park (30 min.).

* Hind sõltub hooajast ja inimeste arvust.

 


Nicole (Germany)
The Holiday was very beautiful! Thank you for all!


Puhkusemajutused | Üürikorterid | Hotellid | Tenerife | Kanaari saared

Meelepärase puhkusemajutuse broneerimiseks saada meile päring või tee seda e-posti (info@tenerifesiesta.com) teel. Broneeringu saab teha vaid isik, kes on vähemalt 18-aastane. Juhime tähelepanu sellele, et majutusele märgitud hind on ALATES. Lõplik hind sõltub HOOAJAST, INIMESTE ARVUST ja ka MAJUTUSPERIOODI PIKKUSEST - seega küsige meilt konkreetset pakkumist! Broneerimisel palume reserveeringu kinnituseks tasuda 30-60% ettemaksu ülekandega pangakontole. Arve ja juhised maksmise kohta saadetakse teie e-mailile. Ülejäänu tasutakse võtmete üleandmisel sularahas kohapeal või enne reisi pangaülekandega. Villade ja kallimate apartementide rentimisel lisandub deposiit, mis tasutakse saabumisel ja lahkumisel tagastatakse. Check-in- ja Check-out - aeg kokkuleppel.

Suhtugem puhkusemajutuses olevasse varasse heaperemehelikult ja kuigi "kõige eest on makstud", olgem sellele vaatamata loodussõbralikud ning säästkem vett ja elektrit. Suitsetagem rõdul või terrassil.

WiFi tasuta.

© 2012-2017 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.