languages
menu

 

galleryapart

 

 

 

Stuudiomajutus Torviscases

Hind alates 40 eurot / öö*

 

Majutus kuni kahele

Pindala

36 m2

Tube

1

Terrass

9 m2

 

TV
Külmutuskapp
Köök komplekteeritud
Kaheinimese voodi
Dušš ja bidee Parkimisvõimalus

 

 

 

Stuudio-apartement asub heas piirkonnas (Torviscas-Fañabe), kus kõik vajalik leidub käe-jala juures - kauplused, baarid, restoranid jne. Torviscase randa jalutab kümmekond minutit ja ei ole kaugel ka Fañabe rand. Gran Sur kaubanduskeskus, kus leiate ka suurima supermarketi Mercadona, pole samuti kuigi kaugel. Apartement majutab kaks inimest. Ameerika stiilis lahtine köök on täielikult komplekteeritud (pliit, küpsetusahi, lauanõud, külmkapp jne.) Pesuruum on dušiga ning majutuses on ka pesumasin. Korteri terrassilt avaneb vaade basseinialale.

* Hind sõltub hooajast ja inimeste arvust.


Puhkusemajutused | Üürikorterid | Hotellid | Tenerife | Kanaari saared

Meelepärase puhkusemajutuse broneerimiseks saada meile päring või tee seda e-posti (info@tenerifesiesta.com) teel. Broneeringu saab teha vaid isik, kes on vähemalt 18-aastane. Juhime tähelepanu sellele, et majutusele märgitud hind on ALATES. Lõplik hind sõltub HOOAJAST, INIMESTE ARVUST ja ka MAJUTUSPERIOODI PIKKUSEST - seega küsige meilt konkreetset pakkumist! Broneerimisel palume reserveeringu kinnituseks tasuda 30-60% ettemaksu ülekandega pangakontole. Arve ja juhised maksmise kohta saadetakse teie e-mailile. Ülejäänu tasutakse võtmete üleandmisel sularahas kohapeal või enne reisi pangaülekandega. Villade ja kallimate apartementide rentimisel lisandub deposiit, mis tasutakse saabumisel ja lahkumisel tagastatakse. Check-in- ja Check-out - aeg kokkuleppel.

Suhtugem puhkusemajutuses olevasse varasse heaperemehelikult ja kuigi "kõige eest on makstud", olgem sellele vaatamata loodussõbralikud ning säästkem vett ja elektrit. Suitsetagem rõdul või terrassil.

WiFi saate osta kohapeal (SIM-kaart).


© 2012-2017 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.