languages
menu

 

galleryapart

 

 

 

Apartement Vista Palmera

Hind alates 49 eurot / öö*

 

Majutus kuni neljale

Pindala

45 m2

Tube

2

Terrass

8 m2

 

TV
Külmutuskapp
Köök komplekteeritud
Üheinimese voodid
Kaheinimese voodi-lahtikäiv diivan
Dušš ja bidee Parkimisvõimalus

 

 

 

Basseini ja aiaga kena kompleks asub Playa de las Americase keskuses ja jääb ookeanirannast vaid umbes 300 meetri kaugusele. Apartament asub teisel korrusel, kompleksis on lift. Majutus koosneb magamistoast ja elutoast ameerika stiilis avatud köögiga. Apartementi majutame kuni neli inimest. Elutoas on lahtikäiv diivan kahele. Hea asukoha tõttu on kõik vajalik lähedal: restoranid, baarid, kauplused, ookeanipromenaad. Terrassilt avaneb kaunis vaade aeda. Majutuse avatud köök on täielikult komplekteeritud ka pikema puhkuse veetmiseks. Apartemendis on olemas ka TV, külmutuskapp, pesumasin jne. Kompleksis on väikese lisatasu eest tenniseväljaku kasutamise võimalus. Majutus sobib suurepäraselt ka perepuhkuseks.

* Hind sõltub hooajast ja inimeste arvust.Meelepärase puhkusemajutuse broneerimiseks saada meile päring või tee seda e-posti (info@tenerifesiesta.com) või telefoni (+34 648 525024) teel. Broneeringu saab teha vaid isik, kes on vähemalt 18-aastane. Reserveeringu kinnituseks palume tasuda 30-50% ettemaksu ülekandega pangakontole. Reserveerimistasu suurus sõltub konkreetsest puhkusemajutusest ja hooajast. Arve ja juhised reserveeringu maksmise kohta saadetakse e-mailile. Ülejäänud 70-50% tasutakse võtmete üleandmisel kohapeal sularahas. Villade rentimisel lisandub deposiit, mis tasutakse saabumisel ja lahkumisel tagastatakse. Check-in- ja Check-out - aeg kokkuleppel.

Suhtugem puhkusemajutuses olevasse varasse heaperemehelikult ja kuigi "kõige eest on makstud", olgem sellele vaatamata loodussõbralikud ning säästkem vett ja elektrit. Suitsetagem rõdul või terrassil.

WiFi saab tellida kohapeal (1 päev - 6 eurot, 1 nädal - 20 eurot, 13 päeva - 28 eurot, 30 päeva - 40 eurot.)


© 2012-2023 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.