languages
menu

 

galleryapart

 

 

 

Duplex-bungalo Las Americase keskuses

Hind alates 65 eurot / öö*

 

Majutus kuni neljale

Pindala

70 m2

Tube

2

Terrass/aed

15 m2

 

TV
Külmik
Köök komplekteeritud
Kaheinimese voodi
Vann ja dušš Parkimisvõimalus tänaval tasuta

 

 

 

Bungalow-tüüpi aiaga kahekorruseline majutus asub suurepärases kohas - Playa de las Americase keskuses, lähedal parimatele supelrandadele. Vaatamata kesksele asukohale on kompleks privaatne ja vaikne, mistõttu sobib suurepäraselt ka lastega puhkamiseks. Apartemendi esimesel korrusel on elutuba, WC ja köök, mis on täielikult komplekteeritud. Elutoast pääseb aeda. Teisel korrusel on magamistuba, pesuruum ja samuti WC. Kompleksi hea asukoha tõttu leidub kõik vajalik jalutuskäigu kauguselt ja saare soodsaimate hindadega Mercadona supermarketini San Eugenio ostukeskuses kõnnib ca 10-15 minutit. Maitsekalt haljastatud privaatses kompleksis on bassein.

* Hind sõltub hooajast ja inimeste arvust.


Puhkusemajutused | Üürikorterid | Hotellid | Tenerife | Kanaari saared

TENERIFESIESTA.COM on pikima ajalooga ja suurim eestikeelne puhkusemajutuse pakkuja Tenerifel. Meie majutusvalik on väga lai, mistõttu on alati asjakohane OMA MAJUTUSPÄRINGUS märkida ära soovitud periood, inimeste arv ja soovitud piirkond, et oskaksime oma pakkumises paremini orienteeruda. Kui aga leiad meelepärase puhkusemajutuse ülaltoodud galeriist, siis broneerimiseks TÄIDA PÄRINGU VORM JA SAADA SEE MEILE! Olgu ka mainitud, et pakume puhkusemajutust Tenerife lõunarannikul ainult populaarseimates kuurortides.
Broneeringu saab teha vaid isik, kes on vähemalt 18-aastane. Juhime tähelepanu sellele, et majutustele märgitud hinnad on ALATES hinnad. Lõplik hind sõltub HOOAJAST, INIMESTE ARVUST ja ka MAJUTUSPERIOODI PIKKUSEST - seega küsige meilt konkreetset pakkumist! Broneerimisel palume reserveeringu kinnituseks tasuda 30-60% ettemaksu ülekandega pangakontole. Arve ja juhised maksmise kohta saadetakse teie e-mailile. Ülejäänu tasutakse võtmete üleandmisel sularahas kohapeal või hiljemalt kuni kolm päeva enne reisi pangaülekandega. Villade ja kallimate apartementide rentimisel lisandub deposiit, mis tasutakse saabumisel ja lahkumisel tagastatakse. Check-in- ja Check-out - aeg kokkuleppel.

Broneering on võimalik tühistada hiljemalt 21 päeva enne reisi. Sellisel juhul tagastatakse reserveerimise kinnituseks tasutud ettemaks kogu ulatuses.

Suhtugem puhkusemajutuses olevasse varasse heaperemehelikult ja kuigi "kõige eest on makstud", olgem sellele vaatamata loodussõbralikud ning säästkem vett ja elektrit. Suitsetagem rõdul või terrassil.

WiFi kompleksi alal tasuta.


© 2012-2019 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.