languages
menu

 

galleryapart

 

 

 

Apartement Las Americase keskuses

Hind alates 60 eurot / öö*

 

Majutus kuni neljale

Pindala

75 m2

Tube

3

Terrass

12 m2

 

TV
Külmutuskapp
Köök komplekteeritud
Diivan
Kaheinimese voodid
Dušš ja bidee Parkimisvõimalus

 

 

 

Basseiniga kena kompleks asub suurepärases kohas, Playa de las Americase südames ja jääb ookeanist vaid 150 meetri kaugusele. Apartement koosneb kahest magamistoast ja elutoast. Vajadusel saab kasutusse ka väikelapse voodi. Terrassilt avaneb vaade muuhulgas ookeanile. Majutuse ameerika stiilis köök on täielikult komplekteeritud (lauanõud, küpsetusahjuga pliit, mikroahi, röster, külmpkapp jne.). Ka pikema puhkuse veetmiseks on lisaks muule vajalikule apartemendis olemas ka pesumasin. Kompleksi vahetust lähedusest leiab mitmeid restorane ja pubisid ning toidupoode. Hea asukoha tõttu sobib majutus ideaalselt ka aktiivsema puhkuse veetmiseks.

* Hind sõltub hooajast ja inimeste arvust.


Show
Catrin (Estonia)
Asukoht: asukoht väga mugav. Otse kaubandustänava ääres, pubide- baaride- restoranide läheduses olev korter. Randa ja promenaadile hea mugav ja lühike maa kõndida. Pisiperega reisides kohati häiris lähedal asuva ööklubi müra, ent noorte seltskonnale puhkamiseks absoluutselt parim asukoht, mis olla saab!
Sisustus: korter on moodsa ja tänapäevase sisustusega, mis annab puhkajale mõnusa koduse tunde. Kolmetoaline korter on perega või pisema seltskonnaga reisides parim lahendus! Kõik vajalik köögis ja dushiruumis olemas.
Suurepärane teenindus.
Sõbralik ja abivalmis personal.
Vaatamata lõunamaale, kehtisid kõik kokkulepitud kellaajad.
Tekkinud mured/ situatsioonid said lahendatud väga operatiivselt!

Puhkusemajutused | Üürikorterid | Hotellid | Tenerife | Kanaari saared

TENERIFESIESTA.COM on pikima ajalooga ja suurimaid eestikeelne puhkusemajutuse pakkujaid Tenerifel. Meie majutusvalik on väga lai, mistõttu on päringus alati asjakohane märkida ära soovitud periood, inimeste arv ja soovitud piirkond, et oskaksime pakkumises paremini orienteeruda. Kui aga leiate meelepärase puhkusemajutuse ülaltoodud galeriist, siis broneerimiseks TÄITKE PALUN PÄRINGU VORM JA SAATKE SEE MEILE! Võite SAATA MAJUTUSPÄRINGU KA EMAILI TEEL (info@tenerifesiesta.com). Olgu ka mainitud, et pakume puhkusemajutust Tenerife lõunarannikul ainult populaarseimates ja kesksemates kuurortides.

Broneeringu saab teha vaid isik, kes on vähemalt 18-aastane. Juhime tähelepanu sellele, et majutustele märgitud hinnad on ALATES hinnad. Lõplik hind sõltub HOOAJAST, INIMESTE ARVUST ja ka MAJUTUSPERIOODI PIKKUSEST - seega küsige meilt konkreetset pakkumist! Broneerimisel palume reserveeringu kinnituseks tasuda 30-50% ettemaksu ülekandega pangakontole. Arve ja juhised maksmise kohta saadetakse teie e-mailile. Ülejäänu tasutakse võtmete üleandmisel sularahas kohapeal või enne saabumist pangaülekandega. Villade ja kallimate apartementide rentimisel lisandub deposiit, mis tasutakse saabumisel ja lahkumisel tagastatakse. Check-in- ja Check-out - aeg kokkuleppel.

Lühiajalise puhkusemajutuse broneering on võimalik tühistada hiljemalt 30 päeva enne broneeritud perioodi algust. Sellisel juhul tagastatakse reserveerimise kinnituseks tasutud ettemaks kogu ulatuses.

Suhtugem puhkusemajutuses olevasse varasse heaperemehelikult ja kuigi "kõige eest on makstud", olgem sellele vaatamata loodussõbralikud ning säästkem vett ja elektrit. Suitsetagem rõdul või terrassil.

WiFi on võimalus osta kohapeal (SIM-kaart).


© 2012-2023 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.