languages
menu

 

galleryapart

 

 

 

Ookeanivaatega bungalo-majutus

Hind alates 65 eurot / öö*

 

Majutus kuni viiele

Pindala

60 m2

Tube

4

Terrass

 

 

TV
Külmik
Köök komplekteeritud
Üheinimese voodid
Vann ja dušš Parkimisvõimalus

 

 

 

Bungalo-tüüpi teise korruse majutusel on kõik omadused selleks, et veeta saarel igati kordaläinud puhkus. Lisaks mugavale äraelamisele on tegu ka väga hea asukohaga - Playa de las Americase keskus, kuid samas on bungalo-kompleks privaatne ja vaikses piirkonnas. Elamine koosneb elutoast, kolmest magamistoast ja eraldiseisvast köögist, mis on täielikult komplekteeritud. Pesuruume on kaks. Kompleksist ei jää kaugele Playa de las Americase bussijaam Guaguas ning San Eugenio ostukeskusesse, kust leiate saare soodsaimate hindadega supermarketi Mercadona, jalutab vaid 15 minutit nagu ka populaarsesse veeparki Siam Park. Maitsekalt haljastatud kompleksialal on bassein. Elutoast pääseb suurele terrassile vaatega ookeanile ning Playa de las Americase soosituima supelrannani Playa Troya jalutab vaid viie minutiga.

* Hind sõltub hooajast ja inimeste arvust.


Puhkusemajutused | Üürikorterid | Hotellid | Tenerife | Kanaari saared

Meelepärase puhkusemajutuse broneerimiseks saada meile päring või tee seda e-posti (info@tenerifesiesta.com) teel. Broneeringu saab teha vaid isik, kes on vähemalt 18-aastane. Juhime tähelepanu sellele, et majutusele märgitud hind on ALATES. Lõplik hind sõltub HOOAJAST, INIMESTE ARVUST ja ka MAJUTUSPERIOODI PIKKUSEST - seega küsige meilt konkreetset pakkumist! Broneerimisel palume reserveeringu kinnituseks tasuda 30-60% ettemaksu ülekandega pangakontole. Arve ja juhised maksmise kohta saadetakse teie e-mailile. Ülejäänu tasutakse võtmete üleandmisel sularahas kohapeal või enne reisi pangaülekandega. Villade ja kallimate apartementide rentimisel lisandub deposiit, mis tasutakse saabumisel ja lahkumisel tagastatakse. Check-in- ja Check-out - aeg kokkuleppel.

Suhtugem puhkusemajutuses olevasse varasse heaperemehelikult ja kuigi "kõige eest on makstud", olgem sellele vaatamata loodussõbralikud ning säästkem vett ja elektrit. Suitsetagem rõdul või terrassil.

WiFi-internetiühenduse saab osta kohapeal (SIM-kaart)

 

© 2012-2017 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.