languages
menu

 

galleryapart

 

 

 

Ookeanivaatega bungalo-majutus

Hind alates 79 eurot / öö*

 

Majutus kuni neljale

Pindala

60 m2

Tube

3

Terrass

 

 

TV
Külmik
Köök komplekteeritud
Üheinimese voodid
Vann ja dušš Parkimisvõimalus

 

 

 

Bangalo-tüüpi teise korruse majutusel on kõik omadused selleks, et veeta saarel igati kordaläinud puhkus. Lisaks mugavale elamisele on tegu ka väga hea asukohaga - Playa de las Americase keskus, kuid samas on bangalo-kompleks privaatne ja vaikses piirkonnas. Elamine koosneb elutoast, kahest magamistoast ja eraldiseisvast köögist, mis on täielikult komplekteeritud. Pesuruume on kaks. Kompleksist ei jää kaugele Playa de las Americase bussijaam Guaguas ning San Eugenio ostukeskusesse, kust leiate saare soodsaimate hindadega supermarketi Mercadona, jalutab vaid ca 15 minutit nagu ka populaarsesse veeparki Siam Park. Maitsekalt haljastatud kompleksialal on bassein. Elutoast pääseb suurele terrassile vaatega ookeanile ning Playa de las Americase soosituima supelrannani Playa Troya jalutab vaid viie minutiga.

* Hind sõltub hooajast ja inimeste arvust.


Puhkusemajutused | Üürikorterid | Hotellid | Tenerife | Kanaari saared

TENERIFESIESTA.COM on pikima ajalooga ja suurimaid eestikeelne puhkusemajutuse pakkujaid Tenerifel. Meie majutusvalik on väga lai, mistõttu on päringus alati asjakohane märkida ära soovitud periood, inimeste arv ja soovitud piirkond, et oskaksime pakkumises paremini orienteeruda. Kui aga leiate meelepärase puhkusemajutuse ülaltoodud galeriist, siis broneerimiseks TÄITKE PALUN PÄRINGU VORM JA SAATKE SEE MEILE! Võite SAATA MAJUTUSPÄRINGU KA EMAILI TEEL (info@tenerifesiesta.com). Olgu ka mainitud, et pakume puhkusemajutust Tenerife lõunarannikul ainult populaarseimates ja kesksemates kuurortides.

Broneeringu saab teha vaid isik, kes on vähemalt 18-aastane. Juhime tähelepanu sellele, et majutustele märgitud hinnad on ALATES hinnad. Lõplik hind sõltub HOOAJAST, INIMESTE ARVUST ja ka MAJUTUSPERIOODI PIKKUSEST - seega küsige meilt konkreetset pakkumist! Broneerimisel palume reserveeringu kinnituseks tasuda 30-50% ettemaksu ülekandega pangakontole. Arve ja juhised maksmise kohta saadetakse teie e-mailile. Ülejäänu tasutakse võtmete üleandmisel sularahas kohapeal või enne saabumist pangaülekandega. Villade ja kallimate apartementide rentimisel lisandub deposiit, mis tasutakse saabumisel ja lahkumisel tagastatakse. Check-in- ja Check-out - aeg kokkuleppel.

Lühiajalise puhkusemajutuse broneering on võimalik tühistada hiljemalt 30 päeva enne broneeritud perioodi algust. Sellisel juhul tagastatakse reserveerimise kinnituseks tasutud ettemaks kogu ulatuses.

Suhtugem puhkusemajutuses olevasse varasse heaperemehelikult ja kuigi "kõige eest on makstud", olgem sellele vaatamata loodussõbralikud ning säästkem vett ja elektrit. Suitsetagem rõdul või terrassil.

WiFi-internetiühenduse saab osta kohapeal (SIM-kaart)

 

© 2012-2023 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.