languages
menu

 

galleryapart

 

 

 

Villa lõunarannikul

Hind alates 140 eurot / öö*

 

Majutus kuni kümnele

Pindala

125 m2

Tube

4

Terrass/aed

150 m2

 

TV
Külmutuskapp
Üheinimese voodid
Kaheinimese voodid
Täielikult komplekteeritud köök
Vann ja dušš Parkimisvõimalus

 

 

 

Privaatne villa-tüüpi puhkusemajutus asub rahulikus piirkonnas saare lõunarannikul, Costa Silencios. Majutusest kaugele ei jää ka kunagise kaluriküla Las Galletase supelrand ja jahisadam, kus hommikuti on võimalus osta värskeid mereande. Kauplused, baarid ja restoranid leiab samuti jalutuskäigu kauguselt. Majas on kokku kolm magamistuba ja elutuba-salong. Pesuruume on kaks, vanni ja dušiga. Köök on eraldiseisev ja täielikult komplekteeritud. Majutuse päikeseküllases aias on solaarium ja bassein, samuti grill. Ka sobib aed näiteks kasvõi romantilisteks õhtusöökideks. Privaatne villa on muuhulgas ka ideaalselt sobiv suurepärase perepuhkuse veetmiseks. Playa de las Americas asub 15-minutilise autosõidu kaugusel, saare lõunalennujaama (Aeropuerto Tenerife Sur) sõidab samuti 15 minutit.

* Hind sõltub hooajast ja inimeste arvust.

Argo (Finland)
Puhkasime seekord taas Tenerifel - suhteliselt lähedal, soodsad hinnad ja muhedad inimesed, päike ja ookean. Meie vastuvõtt oli väga supelux, lennujaamas oli vastas Priit, kes viis meid elamiskohta, mis oli umbes 20 minutise autosõidu kaugusel. Teel majutuskohta ”Villa Vistamar” vastas ta küsimustele ja rääkis lähemalt Tenerifest. Jagas soovitusi kuhu minna ja mida teha, mida vältida. Tegemist oli väga mõnusa elamisega, kõik vajalik oli olemas, alates pesumasinast kuni piljardilauani ;- ). Suurel terassil sai nautida lamamistoolidel päikest, grillida liha ja värskeid mereande, mille valik võttis silme eest kirjuks. Maja oli oma hinna ja kategooria kohta igati korralik - olemas oli ka suur bassein. Asukoht oli mõnusas vaikses kohas - natukene eemal peatänavatest, kuid ometi piisavalt lähedal, et minna jalutades nautima kohalikku sööki ja veini, mis oli eriti soodne ja üllatavalt hea. Suur kaubanduskeskus oli ca 5 minuti kaugusel, kust leidis kõik vajaliku. Ookeangi oli lühikese jalutuskäigu kaugusel.
Loodus muidugi oli Tenerifel mitmekülgne ja ilmad fantastilised. Promenaadid olid ääristatud pöetud põõsaste ja muruga, kõnniteed plaaditud ja puhtad. Õhk oli nauditavalt kerge, kõrvu paitas Atlandi ookeani kohin ja silmailu pakkusid võimsad lained - merest täiesti erinev ”sound”.
Aitäh samuti ”Wesipruulile” ja selle kapten Kristole, kes viis meid delfiine ja vaalu kaema - julgemad said käia ookeani nn. mullivannis, lohisedes jahi taga mööda laineid. Uskumatult mõnus kogemus!
Kõige suuremad tänud Oliverile ja Priidule, kes muutsid selle puhkuse ülimalt koduseks, mõnusaks ja soojaks. Mõnele meist oli see reis Tenerifele juba mitmes ja mõnele esimene - ühtemoodi fantastiline aga meile kõigile. Loodetavasti näeme juba varsti jälle!

Cristina (Estonia)
Täname Teid meeldiva majutuse eest. Meie puhkus Vista Maris oli suurepärane ning maja oli üleootuste hubane ja vastas meie kõigi lootustele-soovidele. Loodan väga, et tulevikus saame jällegi kasutada teie abi mõnusa puhkusemajutuse otsimisel ning soovitada tuttavatele-sõpradele.

Puhkusemajutused | Üürikorterid | Hotellid | Tenerife | Kanaari saared

TENERIFESIESTA.COM on pikima ajalooga ja suurimaid eestikeelne puhkusemajutuse pakkujaid Tenerifel. Meie majutusvalik on väga lai, mistõttu on päringus alati asjakohane märkida ära soovitud periood, inimeste arv ja soovitud piirkond, et oskaksime pakkumises paremini orienteeruda. Kui aga leiate meelepärase puhkusemajutuse ülaltoodud galeriist, siis broneerimiseks TÄITKE PALUN PÄRINGU VORM JA SAATKE SEE MEILE! Võite SAATA MAJUTUSPÄRINGU KA EMAILI TEEL (info@tenerifesiesta.com). Olgu ka mainitud, et pakume puhkusemajutust Tenerife lõunarannikul ainult populaarseimates ja kesksemates kuurortides.

Broneeringu saab teha vaid isik, kes on vähemalt 18-aastane. Juhime tähelepanu sellele, et majutustele märgitud hinnad on ALATES hinnad. Lõplik hind sõltub HOOAJAST, INIMESTE ARVUST ja ka MAJUTUSPERIOODI PIKKUSEST - seega küsige meilt konkreetset pakkumist! Broneerimisel palume reserveeringu kinnituseks tasuda 30-50% ettemaksu ülekandega pangakontole. Arve ja juhised maksmise kohta saadetakse teie e-mailile. Ülejäänu tasutakse võtmete üleandmisel sularahas kohapeal või enne saabumist pangaülekandega. Villade ja kallimate apartementide rentimisel lisandub deposiit, mis tasutakse saabumisel ja lahkumisel tagastatakse. Check-in- ja Check-out - aeg kokkuleppel.

Lühiajalise puhkusemajutuse broneering on võimalik tühistada hiljemalt 30 päeva enne broneeritud perioodi algust. Sellisel juhul tagastatakse reserveerimise kinnituseks tasutud ettemaks kogu ulatuses.

Suhtugem puhkusemajutuses olevasse varasse heaperemehelikult ja kuigi "kõige eest on makstud", olgem sellele vaatamata loodussõbralikud ning säästkem vett ja elektrit. Suitsetagem rõdul või terrassil.

Internetiühendus sisaldub hinnas.

© 2012-2023 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.