menu

 

galleryapart

 

 

 

Kodune aiaga bangalo-majutus

Hind alates 80 eurot / öö*

 

Majutus kolmele

Pindala

56 m2

Tube

3

Terrass ja aed

40 m2

 

TV
Külmik
Köök komplekteeritud
Üheinimese voodi
Kaheinimese voodi
Vann, dušš ja bidee Parkimisvõimalus

 

 

 

Bangalo-tüüpi aiaga majutuse asukoht on puhkamiseks ideaalne - Playa de las Americase keskuses ja samas on kompleks privaatne ja vaikne. Majutus koosneb elutoast, kahest magamistoast ja eraldiseisvast köögist, mis on täielikult komplekteeritud. Majutuses on dušikabiiniga pesuruum. Kompleksist ei jää kaugele Playa de las Americase bussijaam Guaguas ning San Eugenio ostukeskusesse, kust leiate ka saare soodsaimate hindadega supermarketi Mercadona, jalutab vaid 15 minutit. Elutoast pääseb terrassile ja aeda, kus on suurepärane võimalus nautida kasvõi näiteks romantilisi õhtusööke. Maitsekalt haljastatud kompleksis on bassein. Lähedale jäävad ka ookeanipromenaad ja supelrannad ning jalutuskäigu kauguselt leiab hea valiku restorane. Tegu on meil soositud majutuskompleksiga ja kui soovitud majutusperioodiks on vähemalt üks kuu ja enam, siis küsi julgelt meilt eraldi pakkumist. Ühe kuu+ puhul saame me öö hinnast märkimisväärselt tingida.

* Hind sõltub hooajast ja inimeste arvust.

Puhkusemajutused | Üürikorterid | Hotellid | Tenerife | Kanaari saared

TENERIFESIESTA.COM on pikima ajalooga ja suurimaid eestikeelne puhkusemajutuse pakkujaid Tenerifel. Meie majutusvalik on väga lai, mistõttu on päringus alati asjakohane märkida ära soovitud periood, inimeste arv ja soovitud piirkond, et oskaksime pakkumises paremini orienteeruda. Kui aga leiate meelepärase puhkusemajutuse ülaltoodud galeriist, siis broneerimiseks TÄITKE PALUN PÄRINGU VORM JA SAATKE SEE MEILE! Võite SAATA MAJUTUSPÄRINGU KA EMAILI TEEL (info@tenerifesiesta.com). Olgu ka mainitud, et pakume puhkusemajutust Tenerife lõunarannikul ainult populaarseimates ja kesksemates kuurortides.

Broneeringu saab teha vaid isik, kes on vähemalt 18-aastane. Juhime tähelepanu sellele, et majutustele märgitud hinnad on ALATES hinnad. Lõplik hind sõltub HOOAJAST, INIMESTE ARVUST ja ka MAJUTUSPERIOODI PIKKUSEST - seega küsige meilt konkreetset pakkumist! Broneerimisel palume reserveeringu kinnituseks tasuda 30-50% ettemaksu ülekandega pangakontole. Arve ja juhised maksmise kohta saadetakse teie e-mailile. Ülejäänu tasutakse võtmete üleandmisel sularahas kohapeal või enne saabumist pangaülekandega. Villade ja kallimate apartementide rentimisel lisandub deposiit, mis tasutakse saabumisel ja lahkumisel tagastatakse. Check-in- ja Check-out - aeg kokkuleppel.

Lühiajalise puhkusemajutuse broneering on võimalik tühistada hiljemalt 30 päeva enne broneeritud perioodi algust. Sellisel juhul tagastatakse reserveerimise kinnituseks tasutud ettemaks kogu ulatuses.

Suhtugem puhkusemajutuses olevasse varasse heaperemehelikult ja kuigi "kõige eest on makstud", olgem sellele vaatamata loodussõbralikud ning säästkem vett ja elektrit. Suitsetagem rõdul või terrassil.

WiFi lisatasu eest (SIM-kaart)

© 2012-2023 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.