menu

Ahvipark ehk Monkey Park

Tenerife. Kanaari saared.

Tenerifel räägitakse ikka Loro pargist kui ühest parimast teemapargist, mille külastamine on lausa kohustuslik. Ahvipark ehk Monkey Park pole küll sellist populaarsust saavutanud, kuid seegi on koht, kuhu kindlasti soovitame minna. Lisaks ahvidele leiab pargist näiteks ka krokodillid, merisead, suure kilpkonna, varaanid ja esindatud on mitmed eksootilised linnuliigid.

Eks ahve ole puurides ennegi nähtud, kuid Tenerife ahvipargis on midagi sellist, mida mujal naljalt ei kohta. Nimelt on kohe sissepääsu järel kontaktiala, kus inimesed avastavad pärast võreukse enda järel sulgemist, et nad on nüüd samuti puuris koos vahvate tegelastega, kes jälgivad uudishimulikult, keda neile nüüd vaadata toodi ja mida nendel uustulnukatel neile pakkuda on. Nimelt saab ka pargi külastaja võimaluse puurieluga tutvumiseks. Jalutades ahvipuuris võib mõnigi väike pärdik tulla lähemalt tutvust tegema. Seepärast tasub kindlasti pargi väravas osta ka karbike salatiga. Siinjuures on oluline teada, et parim aeg ahvipargi külastamiseks on kohe avamisel ehk 9:30, sest siis ei ole pärdikuid veel söödetud ja karbisalat on neile oodatud külakost.


 Just praegu on Tenerife Kompassil tore pakkumine: ostes TWIN TICKET-i Kompassi e-poest, saate Ahvipargi pileti tasuta kauba peale. Lähemalt sellest siin: https://tenerifekompass.com/epood-teemapargid.html

Pargi asukoht kaardil: https://goo.gl/maps/VidPuaVcKvy3km6h8
(Playa de las Américasest ja Los Cristianosest vaid kümmekond minutit sõitu).


Piltide vaatamiseks suuremalt KLIKI PILDIL!

galleryapart

© 2012-2023 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.