languages
menu

 

galleryapart

 

 

 

Privaatne majutus aiaga

Hind alates 75 eurot / öö*

 

Majutus kuni viiele

Pindala

56 m2

Tube

3

Terrass

aed

 

TV
Külmik
Üheinimese voodid ja sohva
Kaheinimese voodi
Köök komplekteeritud
Dušš ja vann Parkimisvõimalus

 

 

 

Tegu on esimese korruse majutusega suurepärase asukohaga kompleksis bungalow-tüüpi väikemajas. Playa Troya randa on vaid 150 meetrit jalutada. Keskse asukoha tõttu Playa de las Americases (kuid samas vaikses piirkonnas) on baarid, restoranid ja kauplused lähedal. Supermarketisse Mercadona, San Eugenio kaubanduskeskuses, jalutab vaid kümmekonna minutiga. Majutuses on kaks magamistuba ja elutuba ning lõunamaisteks õhtusöökideks hästi sobiv terrass kenasti haljastatud aiakeses, mis sisaldab ka solaariumit. Ameerika-tüüpi köök on täielikult komplekteeritud (külmutuskapp, küpsetusahjuga pliit jne.). Majutus sobib suurepäraselt puhkuse veetmiseks koos lastega.

Vaata majutust teisel korrusel.

* Hind sõltub hooajast ja inimeste arvust.Nicole (Germany)
The Holiday was very beautiful! Thank you for all!


Puhkusemajutused | Üürikorterid | Hotellid | Tenerife | Kanaari saared

Meelepärase puhkusemajutuse broneerimiseks saada meile päring või tee seda e-posti (info@tenerifesiesta.com) teel. Broneeringu saab teha vaid isik, kes on vähemalt 18-aastane. Juhime tähelepanu sellele, et majutusele märgitud hind on ALATES. Lõplik hind sõltub HOOAJAST, INIMESTE ARVUST ja ka MAJUTUSPERIOODI PIKKUSEST - seega küsige meilt konkreetset pakkumist! Broneerimisel palume reserveeringu kinnituseks tasuda 30-60% ettemaksu ülekandega pangakontole. Arve ja juhised maksmise kohta saadetakse teie e-mailile. Ülejäänu tasutakse võtmete üleandmisel sularahas kohapeal või enne reisi pangaülekandega. Villade ja kallimate apartementide rentimisel lisandub deposiit, mis tasutakse saabumisel ja lahkumisel tagastatakse. Check-in- ja Check-out - aeg kokkuleppel.

Suhtugem puhkusemajutuses olevasse varasse heaperemehelikult ja kuigi "kõige eest on makstud", olgem sellele vaatamata loodussõbralikud ning säästkem vett ja elektrit. Suitsetagem rõdul või terrassil.

WiFi saab tellida kohapeal (1 päev - 6 eurot, 1 nädal - 20 eurot, 13 päeva - 28 eurot, 30 päeva - 40 eurot.)


© 2012-2017 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.