languages
menu

 

galleryapart

 

 

 

Callao Salvaje puhkusekorterid

Hind alates 49 eurot / öö*

 

Majutus kuni kuuele

Pindala

erinev

Tube

2-3

Terrass

8-15 m2

 

TV
Külmik
Üheinimese voodid
Kaheinimese voodid
Köök komplekteeritud
Vann ja dušš Parkimisvõimalus

 

 

 

Callao Salvaje puhkusekompleks asub Playa de las Americasest 10-15-minutilise autosõidu kaugusel. Väike ja rahulik kuurortlinnake on eriti sobiv perepuhkuse veetmiseks. Baarid, restoranid ja kauplused on vahetus läheduses ja mereranda jalutab kõigest 3 minutiga. Kompleksis on erineva suurusega kortereid - nii kahe- kui kolmetoalisi. Kõigis neis on köök komplekteeritud. Ka on rõdu kõigis korterites, neist osades vaatega ookeanile. Kompleksis on bassein. Majutustes on TV, pliit, pesumasin, külmutuskapp, elektriline veekeedu kann, mikroahi jne. Kahetoaliste korterite hinnad algavad 49-st ja kolmetoaliste hinnad alates 59-st eurost öö. Callao Salvaje puhkusepiirkond on viimasel ajal populaarsust kogunud Skandinaaviast pärit turistide hulgas.

* Hind sõltub hooajast ja inimeste arvust.


Show
Marina (Estonia)
Kõik sujus väga hästi, apartemendiga jäime rahule, kuigi oleks tahtnud rohkem melu keskele.
Muidugi mõistame, et sel hetkel ei olnud paremat lahendust.
Nagu ikka oleks pidanud puhkus olema nädal aega pikem, aga see selleks.
Suured tänud Teile korraldamise eest!

Triin (Estonia)
Nüüd lõpuks kui oleme toibunud pärast lennureisi tervet meie peret kimbutanud haigustest, soovime Teid kogu perega tänada, et aitasite meie reisi väga mugavaks muuta. Aitäh hea korralduse eest!
Jäime majutusega väga rahule, võiks õelda, et see isegi ületas ootused. Korter oli väga puhas. Eelkõige meeldis meile, et elamine oli tõesti ülirahulikus kohas ( meeldis, et oli turvaline-uksed, väravad lukus) täpselt selline mõnus õhkkond nagu olime lootnud. Täpselt parasjagu poode, söögikohti, rand oli ka täitsa ok ja näha oli, et muudkui paremaks muudeti. Ja tänu sellele kõigele me tegelesimegi konkreetselt just puhkamisega. Naabrid olid vaiksed, ei häirinud, bassein oli puhas, kõik, kõik oli väga vahva. Lastele loomulikult meeldis suur terrass, kuhu sai igast toast- niimoodi ei saanudki neil kunagi igav hakata. Nii nagu nad ise ütlesid, et neile lihtsalt meeldis olla, isegi mitte midagi tehes. Eks kliima ju mängis suurt rolli. See, et auto saime lennujaamast-lennujaama oli ka parim ning loomulikult, et teejuhiks oli Kristo. Tegelikult oli väga hea, et teejuhi meile leidsite, kuna ise sõitsime isegi päise päeva ajal vähemalt kolmel esimesel päeval õigest teeotsast mööda.
Täname veelkord! Soovime Teile edaspidiseks palju toredaid kliente ning kõike head ja ilusat igasse päeva!


Puhkusemajutused | Üürikorterid | Hotellid | Tenerife | Kanaari saared

TENERIFESIESTA.COM on pikima ajalooga ja suurimaid eestikeelne puhkusemajutuse pakkujaid Tenerifel. Meie majutusvalik on väga lai, mistõttu on päringus alati asjakohane märkida ära soovitud periood, inimeste arv ja soovitud piirkond, et oskaksime pakkumises paremini orienteeruda. Kui aga leiate meelepärase puhkusemajutuse ülaltoodud galeriist, siis broneerimiseks TÄITKE PALUN PÄRINGU VORM JA SAATKE SEE MEILE! Võite SAATA MAJUTUSPÄRINGU KA EMAILI TEEL (info@tenerifesiesta.com). Olgu ka mainitud, et pakume puhkusemajutust Tenerife lõunarannikul ainult populaarseimates ja kesksemates kuurortides.

Broneeringu saab teha vaid isik, kes on vähemalt 18-aastane. Juhime tähelepanu sellele, et majutustele märgitud hinnad on ALATES hinnad. Lõplik hind sõltub HOOAJAST, INIMESTE ARVUST ja ka MAJUTUSPERIOODI PIKKUSEST - seega küsige meilt konkreetset pakkumist! Broneerimisel palume reserveeringu kinnituseks tasuda 30-50% ettemaksu ülekandega pangakontole. Arve ja juhised maksmise kohta saadetakse teie e-mailile. Ülejäänu tasutakse võtmete üleandmisel sularahas kohapeal või enne saabumist pangaülekandega. Villade ja kallimate apartementide rentimisel lisandub deposiit, mis tasutakse saabumisel ja lahkumisel tagastatakse. Check-in- ja Check-out - aeg kokkuleppel.

Lühiajalise puhkusemajutuse broneering on võimalik tühistada hiljemalt 30 päeva enne broneeritud perioodi algust. Sellisel juhul tagastatakse reserveerimise kinnituseks tasutud ettemaks kogu ulatuses.

Suhtugem puhkusemajutuses olevasse varasse heaperemehelikult ja kuigi "kõige eest on makstud", olgem sellele vaatamata loodussõbralikud ning säästkem vett ja elektrit. Suitsetagem rõdul või terrassil.

WiFi lisatasu eest.


© 2012-2023 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.