languages
menu

 

galleryapart

 

 

 

Ookeanivaatega stuudio-apartement

Hind alates 49 eurot / öö*

 

Majutus kahele

Pindala

36 m2

Tube

1

Terrass

5 m2

 

TV
Külmik
Köök komplekteeritud
Lahtikäiv diivanvoodi kahele inimesele
Dušš Parkimisvõimalus

 

 

 

Võrratu ookeanivaatega stuudio-apartement asub Playa de las Americase populaarseima supelranna Playa Troya läheduses. Tegu on keskusega kuid samas vaikse äärmiselt hea piirkonnaga. Ookeaniranda vaid 150 meetrit. Kõik muu ideaalseks puhkuseks vajalik leidub samuti vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel ja saare soodsaima supermarketi Mercadonanigi jalutab vähem kui kümne minutiga. Vahetus läheduses on ka Las Americase bussijaam (Estación de Guaguas - Costa Adeje) ning lähedalasuvatest atraktsioonidest väärivad kindlasti äramainimist Siam Park ja Aqualand. Hästi varustatud korteris on võimalik majutada kaks inimest. Korteris on TV, pesumasin ja muu vajalik ka pikemaks puhkuseks. Ameerika stiilis köök on täielikult komplekteeritud: lauanõud, köögitarbed, pliit, külmutuskapp jne. Kenasti haljastatud kompleksis on bassein, solaarium ning tasuta internetiühendus. Ka leiab kompleksist terrassiga kohviku, kus pakutakse muuhulgas hommikueinet.

Vaata ka teist majutust samas kompleksis!

* Hind sõltub hooajast ja inimeste arvust, samuti majutusperioodi pikkusest. Küsi pakkumist!


Puhkusemajutused | Üürikorterid | Hotellid | Tenerife | Kanaari saared

TENERIFESIESTA.COM on pikima ajalooga ja suurimaid eestikeelne puhkusemajutuse pakkujaid Tenerifel. Meie majutusvalik on väga lai, mistõttu on päringus alati asjakohane märkida ära soovitud periood, inimeste arv ja soovitud piirkond, et oskaksime pakkumises paremini orienteeruda. Kui aga leiate meelepärase puhkusemajutuse ülaltoodud galeriist, siis broneerimiseks TÄITKE PALUN PÄRINGU VORM JA SAATKE SEE MEILE! Võite SAATA MAJUTUSPÄRINGU KA EMAILI TEEL (info@tenerifesiesta.com). Olgu ka mainitud, et pakume puhkusemajutust Tenerife lõunarannikul ainult populaarseimates ja kesksemates kuurortides.

Broneeringu saab teha vaid isik, kes on vähemalt 18-aastane. Juhime tähelepanu sellele, et majutustele märgitud hinnad on ALATES hinnad. Lõplik hind sõltub HOOAJAST, INIMESTE ARVUST ja ka MAJUTUSPERIOODI PIKKUSEST - seega küsige meilt konkreetset pakkumist! Broneerimisel palume reserveeringu kinnituseks tasuda 30-50% ettemaksu ülekandega pangakontole. Arve ja juhised maksmise kohta saadetakse teie e-mailile. Ülejäänu tasutakse võtmete üleandmisel sularahas kohapeal või enne saabumist pangaülekandega. Villade ja kallimate apartementide rentimisel lisandub deposiit, mis tasutakse saabumisel ja lahkumisel tagastatakse. Check-in- ja Check-out - aeg kokkuleppel.

Lühiajalise puhkusemajutuse broneering on võimalik tühistada hiljemalt 30 päeva enne broneeritud perioodi algust. Sellisel juhul tagastatakse reserveerimise kinnituseks tasutud ettemaks kogu ulatuses.

Suhtugem puhkusemajutuses olevasse varasse heaperemehelikult ja kuigi "kõige eest on makstud", olgem sellele vaatamata loodussõbralikud ning säästkem vett ja elektrit. Suitsetagem rõdul või terrassil.

WiFi kompleksis tasuta.


<

© 2012-2023 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.