menu

 

Soodsate hindadega rendiautod Tenerifel!


Pakume autorendi teenust Tenerifel soodsate hindadega. Auto reserveerimiseks ei ole vajalik maksta reserveerimistasu ega deposiiti. Auto tuuakse kohale vastavalt Teie soovile, kas Tenerife lõuna- või põhjalennujaama ning võimalus on saada auto ka garaažist, mis asub Playa de las Américasest Tenerife lõunalennujaama suunas poolel teel. Arveldamine (krediitkaardiga) toimub lepingu sõlmimisel.

Palume panna tähele, et juhi vanuse alammääraks on 23 aastat ja juhikogemust peab olema vähamalt 1 aasta. Luksussõidukite rentimisel on juhi vanuse alammääraks 25 aastat ja juhistaaži peab olema vähemalt 3 aastat.

Kõik rendihinnad sisaldavad täiskindlustust (CDW avariikindlustus, CDW-PAI õnnetuskindlustus, auto kindlustus TP).

 

Tutvu meie pakutavate autode ja hindadega siin!

 

 

 

 


Juhime tähelepanu sellele, et hinnad on ALATES ning muutuvad olenevalt hooajast. Ka on pikemalt ette broneerides auto rendihind alati odavam. Pärast tellimisvormi täitmist ja saatmist saadame teile peagi konkreetse pakkumise.


Kui soovite autot Tenerife lõunalennujaama (Tenerife Sur), kuid loovutate selle põhjalennujaamas (Tenerife Norte) või vastupidi, siis lisandub rendihinnale 20 eurot.

Eraldi küsi ka spetsiaalset hinnapakkumist pikemaks perioodiks kui 7 päeva.


15.07 - 9.09 ja 15.12 - 6.01 ning Lihavõttepühade ajal on kõrgendatud hinnad. Kui olete täitnud tellimisvormi, saadame teile hinnapakkumise.

Eraldi küsi ka spetsiaalset hinnapakkumist pikemaks perioodiks kui 7 päeva.


Juhul, kui mingil ettenägematul põhjusel ei ole meil võimalik anda teile konkreetset tellitud autot, siis asendatakse see teise sama grupi või kõrgema grupi autoga. 


galleryapart

© 2012-2023 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.