languages
menu

 

galleryapart

 

 

 

Luksuslik villa Torviscases

Hind alates 3 800 eurot / nädal*

 

Majutus kuni 12 (+2)-le inimesele

Pindala

480 m2

Tube

6+2

Terrassid/aed

 

 

TV
Külmik
Vaid kaheinimese voodid
Köök komplekteeritud
Vann, dušš, jacuzzi Parkimisvõimalus, garaaž Kolm kaheinimese voodit

 

 

 

Elegantne luksuslik villa asub Torviscases, veidi üle 2km lähematest supelrandadest ja Puerto Coloni jahisadamast ning paarkümmend minutit jalutada ostukeskusest Gran Sur, kust leiate ka soodsate hindadega supermarketi Mercadona. Villa-kompleks koosneb kahest hoonest - peahoonest ja apartement-villast, mahutades kokku kuni 12 inimest. Peahoones majutame 10 inimest ja apartement-villas veel lisaks 2 inimest. Peahoones on teisel korrusel neli magamistuba ja kolm pesuruumi. Igast magamistoast pääseb terrassile, kust avaneb lummav vaade ookeanile ja La Gomera saarele. Villa esimesel korrusel on teie käsutuses hästivarustatud avar köök, suur puhke-söögituba ning WC. Keldrikorrusel on garaaž, majandusruum (pesumasin), jõusaal ning veel üks magamistuba ja pesuruum. Apartement-villa, mis koosneb ühest magamistoast, pesuruumist, elutoast ja lahtisest ameerika stiilis köögist, mahutab veel kaks inimest. Maksimaalselt aga neli, kuid sellisel juhul pakume kahele inimesele magamiseks lahtikäivat sohvat. Villa territooriumil on haljastatud aed ja soojendusega bassein, mis sisaldab ka jacuzzi-ala. Basseini (ka. jacuzzi) soojendamine (maksimaalselt +28C) on lisatasu eest 500 eurot/nädal, kahe nädala puhul aga kokku 750 eurot. Villa rentimisel tuleb tasuda deposiit, mis tagastatakse lahkumisel.

* Hind sõltub hooajast ja inimeste arvust. Küsi pakkumist!


Puhkusemajutused | Üürikorterid | Hotellid | Tenerife | Kanaari saared

TENERIFESIESTA.COM on pikima ajalooga ja suurim eestikeelne puhkusemajutuse pakkuja Tenerifel. Meie majutusvalik on väga lai, mistõttu on alati asjakohane OMA MAJUTUSPÄRINGUS märkida ära soovitud periood, inimeste arv ja soovitud piirkond, et oskaksime oma pakkumises paremini orienteeruda. Kui aga leiad meelepärase puhkusemajutuse ülaltoodud galeriist, siis broneerimiseks TÄIDA PÄRINGU VORM JA SAADA SEE MEILE! Olgu ka mainitud, et pakume puhkusemajutust Tenerife lõunarannikul ainult populaarseimates kuurortides.
Broneeringu saab teha vaid isik, kes on vähemalt 18-aastane. Juhime tähelepanu sellele, et majutustele märgitud hinnad on ALATES hinnad. Lõplik hind sõltub HOOAJAST, INIMESTE ARVUST ja ka MAJUTUSPERIOODI PIKKUSEST - seega küsige meilt konkreetset pakkumist! Broneerimisel palume reserveeringu kinnituseks tasuda 30-60% ettemaksu ülekandega pangakontole. Arve ja juhised maksmise kohta saadetakse teie e-mailile. Ülejäänu tasutakse võtmete üleandmisel sularahas kohapeal või hiljemalt kuni kolm päeva enne reisi pangaülekandega. Villade ja kallimate apartementide rentimisel lisandub deposiit, mis tasutakse saabumisel ja lahkumisel tagastatakse. Check-in- ja Check-out - aeg kokkuleppel.

Broneering on võimalik tühistada hiljemalt 21 päeva enne reisi. Sellisel juhul tagastatakse reserveerimise kinnituseks tasutud ettemaks kogu ulatuses.

Suhtugem puhkusemajutuses olevasse varasse heaperemehelikult ja kuigi "kõige eest on makstud", olgem sellele vaatamata loodussõbralikud ning säästkem vett ja elektrit. Suitsetamine on lubatud vaid väljas.

WiFi sisaldub hinnas.


 

© 2012-2018 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.