languages
menu

 

 

 

Universaalsed apartemendid

Hind alates 42 eurot / öö*

 

Majutus neljale + 1

Pindala

alates 40 m2

Tube

2-3

Rõdu

 

 

TV
Külmutuskapp
Köök komplekteeritud
Üheinimese voodid
Dušš või vann Parkimine tasuta privaatses parklas

 

 

 

2004. aastal renoveeritud kompleks asub Playa del Inglési läheduses ja kuurordikeskusest rohkete baaride, restoranide ning kauplustega vaid 300 meetri kaugusel. Universaalsed apartemendid on lihtsad ja mugavad. Pakume ühe ja kahe magamistoaga apartemente kuni viiele inimesele. 1-magamistoaga majutusse mahutab maksimaalselt kaks täiskasvanut ja ühe lapse ning 2-magamistoaga majutusse kuni 4 täiskasvanut ja ühe lapse. Köögis on muuhulgas külmutuskapp ning elutoas televiisor. Elutoast pääseb rõdule, kust avaneb vaade kas ookeanile või basseinialale. Basseini baaris pakutakse jooke. Majutus sobib suurepäraselt puhkuseks perele ning samuti sõprade seltskonnale.

* Hind sõltub hooajast ja inimeste arvust. Küsige pakkumist!


Puhkusemajutused | Üürikorterid | Hotellid | Tenerife | Kanaari saared

Meelepärase puhkusemajutuse broneerimiseks saada meile päring või tee seda e-posti (info@tenerifesiesta.com) teel. Broneeringu saab teha vaid isik, kes on vähemalt 18-aastane. Juhime tähelepanu sellele, et majutusele märgitud hind on ALATES. Lõplik hind sõltub HOOAJAST, INIMESTE ARVUST ja ka MAJUTUSPERIOODI PIKKUSEST - seega küsige meilt konkreetset pakkumist! Broneerimisel palume reserveeringu kinnituseks tasuda 30-60% ettemaksu ülekandega pangakontole. Arve ja juhised maksmise kohta saadetakse teie e-mailile. Ülejäänu tasutakse võtmete üleandmisel sularahas kohapeal või enne reisi pangaülekandega. Villade ja kallimate apartementide rentimisel lisandub deposiit, mis tasutakse saabumisel ja lahkumisel tagastatakse. Check-in- ja Check-out - aeg kokkuleppel.

Transfeer lennujaamast sihtkohaga Playa del Ingles ja Maspalomas. Bussiga hind 6 eurot inimese kohta. Privaatne transfeer maksab 33 eurot/4 inimest. Minibuss 50 eurot/kuni kümme inimest.


 

 

galleryapart

© 2012-2021 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.