languages
menu

 

 

 

Luksmajutused Melonerases

Hind alates 92-166 eurot / öö*

 

Majutus kuni kolmele

Pindala

34-51 m2

Tube

1

Terrass / rõdu

 

 

TV
Külmutuskapp
Köök komplekteeritud osaliselt
Üheinimese voodid
Kaheinimese voodid
Dušš ja vann Parkimisvõimalus

 

 

 

Lukshotell asub Gran Canaria lõunarannikul, eksklusiivses piirkonnas Melonerases, lähedal ookeanipromenaadile, mis on ääristatud tuntud kaubamärkide butiikidega ning erinevate restoranide-baaridega. Kaugel ei ole ka kuulsad Maspalomase liivadüünid. Hotell võlub kohe esmapilgul oma silmapaistvalt originaalse arhitektuuriga, milleks on inspiratsiooni ammutatud naaberkontinendilt Aafrikast. Neid mõjusid märkab kõikjal, nii valitud soojades värvitoonides, kui maalilises subtroopilises hotelliaias oma basseinide, tiikide, koskede ja aafrika tarekestega. Eksootikast ei ole jäänud puutumata miski, ka originaalselt kujundatud retseptsiooniala mitte. Stiilsed numbritoad maksavad ühele alates 92 eurot/öö, kahele alates 123 eurot/öö ning kolmele alates 166 eurot/öö. Väikese lisatasu eest on võimalus tellida majutus ka koos hommikusöögiga. Pakkuda on kolme tüüpi tube: standardtoad, peretoad ja lukstoad. Hotellis on eraldi klubi lastele ning laste mängutuba. Kui soovid Euroopas eksida ära Afrikasse, siis just see võiks olla sinu valik.

* Hind sõltub hooajast. Küsige pakkumist!


Puhkusemajutused | Üürikorterid | Hotellid | Tenerife | Kanaari saared

Meelepärase puhkusemajutuse broneerimiseks saada meile päring või tee seda e-posti (info@tenerifesiesta.com) teel. Broneeringu saab teha vaid isik, kes on vähemalt 18-aastane. Juhime tähelepanu sellele, et majutusele märgitud hind on ALATES. Lõplik hind sõltub HOOAJAST, INIMESTE ARVUST ja ka MAJUTUSPERIOODI PIKKUSEST - seega küsige meilt konkreetset pakkumist! Broneerimisel palume reserveeringu kinnituseks tasuda 30-60% ettemaksu ülekandega pangakontole. Arve ja juhised maksmise kohta saadetakse teie e-mailile. Ülejäänu tasutakse võtmete üleandmisel sularahas kohapeal või enne reisi pangaülekandega. Villade ja kallimate apartementide rentimisel lisandub deposiit, mis tasutakse saabumisel ja lahkumisel tagastatakse. Check-in- ja Check-out - aeg kokkuleppel.

Transfeer lennujaamast sihtkohaga Playa del Ingles ja Maspalomas. Bussiga hind 6 eurot inimese kohta. Privaatne transfeer maksab 33 eurot/4 inimest. Minibuss 50 eurot/kuni kümme inimest.

WiFi lisatasu eest.


 

 

galleryapart

© 2012-2021 TenerifeSiesta. All Rights Reserved.